Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od schvarz » čtv 06. kvě 2021 14:04:04

Pajik píše: čtv 06. kvě 2021 13:19:48
schvarz píše: čtv 06. kvě 2021 13:16:45 Tak kdyžtak tady je ukázka toho, jak si vybírám svatyni větru :D
Strašně se mi líbí, kolik lidí to ví, ale všichni to dělají tak strašně utajene. Jen aby se to nedozvěděl někdo další! Jen ať to vědí jen ti, co to už prakticky nepotřebují! :lol: :lol:

Nechápu, že děláte návody, když nechcete, aby hráči věděli vše, co do toho návodu patří. :lol:
Spoiler:
xPraimFaya píše: čtv 06. kvě 2021 12:58:11 Aktualizovala jsem navod a pridala tabulku pro potrebny pocet orchideji. Jeste mam v planu pridat pozice ducha ve hradu, ktere tam chybi a trosku upravit tu cestinu, at se to lip cte. :D Porad plati, ze jestli by jste chteli neco vylepsit, tak mi staci napsat na forko, nebo do hry. :)

Obrázek
Ještě ti v tématu chybí úprava odolnosti keskirů podle toho screenu, co jsem ti nedávno posílal, tedy 5% ne 10%.
Tohle video jsem tvořil pro členy cechu a nevydal jsem ho veřejně, protože kvalitou neodpovídá zbytku obsahu na kanálu, to je celý :D Já se s tím nijak netajil, jak jsem se to dozvěděl, tak jsem to naučil svoje kamarády :D
Jestli chceš někoho obviňovat z tajnůstkaření, tak jsi na špatné adrese :D

Uživatelský avatar
Pajik
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 255
Registrován: čtv 17. úno 2011 23:07:44
Dal poděkování: 40 poděkování
Dostal poděkování: 255 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od Pajik » čtv 06. kvě 2021 14:07:56

schvarz píše: čtv 06. kvě 2021 14:04:04
Pajik píše: čtv 06. kvě 2021 13:19:48
schvarz píše: čtv 06. kvě 2021 13:16:45 Tak kdyžtak tady je ukázka toho, jak si vybírám svatyni větru :D
Strašně se mi líbí, kolik lidí to ví, ale všichni to dělají tak strašně utajene. Jen aby se to nedozvěděl někdo další! Jen ať to vědí jen ti, co to už prakticky nepotřebují! :lol: :lol:

Nechápu, že děláte návody, když nechcete, aby hráči věděli vše, co do toho návodu patří. :lol:
Spoiler:
xPraimFaya píše: čtv 06. kvě 2021 12:58:11 Aktualizovala jsem navod a pridala tabulku pro potrebny pocet orchideji. Jeste mam v planu pridat pozice ducha ve hradu, ktere tam chybi a trosku upravit tu cestinu, at se to lip cte. :D Porad plati, ze jestli by jste chteli neco vylepsit, tak mi staci napsat na forko, nebo do hry. :)

Obrázek
Ještě ti v tématu chybí úprava odolnosti keskirů podle toho screenu, co jsem ti nedávno posílal, tedy 5% ne 10%.
Tohle video jsem tvořil pro členy cechu a nevydal jsem ho veřejně, protože kvalitou neodpovídá zbytku obsahu na kanálu, to je celý :D Já se s tím nijak netajil, jak jsem se to dozvěděl, tak jsem to naučil svoje kamarády :D
Jestli chceš někoho obviňovat z tajnůstkaření, tak jsi na špatné adrese :D
Já myslím, že jsem pořád na dobré adrese :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Nibby
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 04. bře 2021 15:31:54
Bydliště: Shinsoo
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od Nibby » čtv 06. kvě 2021 19:08:29

Diky za to video s tou svatyní já to dělal celou dobu špatně a nikdo mi to nechtěl říct😅 přesněji ti tajnůstkáři.
Obrázek

xPraimFaya
Lv.5
Lv.5
Příspěvky: 20
Registrován: pon 20. kvě 2019 13:55:01
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od xPraimFaya » stř 07. črc 2021 9:23:01

Tak po delsi dobe dostal navod update...
  • bylo opraveno par chyb v odmenach a bonusech ze svatyn,
  • dulezite casti byly v obsahu zvyrazneny silnejsi barvou pro lidi, kteri hledaji jen urcitou cast v navodu
  • byla aktualizovana fotka lokace Ducha Kerindorana v Entarianu ... nyni jsou na mape vsechny pozice
  • a v neposledni rade byl samozrejme pridan i navod na to, jak si vybrat svatyni podle vlastniho uvazeni
Snad tyto zmeny vylepsili tento navod o dalsi uroven a verim, ze vam i postup pri klikani svatyn pomuze.

PS: V budoucnu planuji i video ohledne Ducha Kerindorana a vyberu svatyne, no cas na to momentalne neni... ale snad nekdy no. :D

Faya

Uživatelský avatar
Nibby
Lv.6
Lv.6
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 04. bře 2021 15:31:54
Bydliště: Shinsoo
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od Nibby » stř 07. črc 2021 10:11:04

xPraimFaya píše: stř 07. črc 2021 9:23:01 Tak po delsi dobe dostal navod update...
  • bylo opraveno par chyb v odmenach a bonusech ze svatyn,
  • dulezite casti byly v obsahu zvyrazneny silnejsi barvou pro lidi, kteri hledaji jen urcitou cast v navodu
  • byla aktualizovana fotka lokace Ducha Kerindorana v Entarianu ... nyni jsou na mape vsechny pozice
  • a v neposledni rade byl samozrejme pridan i navod na to, jak si vybrat svatyni podle vlastniho uvazeni
Snad tyto zmeny vylepsili tento navod o dalsi uroven a verim, ze vam i postup pri klikani svatyn pomuze.

PS: V budoucnu planuji i video ohledne Ducha Kerindorana a vyberu svatyne, no cas na to momentalne neni... ale snad nekdy no. :D

Faya
Já jsem asi degeš ale tu svatyni se mi podařilo správně kliknout jen jednou a to vše dělám podle videa😄 Uvítal bych nějaké video i s podrobným vysvětlením protože mi to vždy hodí úplně něco jiného.
Obrázek

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od Zixelio » sob 13. lis 2021 16:08:24

Nevím jestli to je někde uvedeno, já to nenašel, ale výběr svatyně funguje pouze při hotovém "full portování"? S BM nemám problém vzít po každé větru, ale pokud to udělám úplně stejně na postavě kde není full portování tak to dá po každé úplně jinou svatyni.

Medvidek
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 99
Registrován: úte 14. zář 2021 3:54:51
Dal poděkování: 182 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od Medvidek » sob 13. lis 2021 16:29:22

Zdravím,

Skvěle zpracovaný detailnější návod. Tak to má být - za mě palec nahoru :up:

A závěrem - poděkování:

Děkuji všem kteří se na návodu podíleli.

-Medvídek -
Největším nepřítelem člověka je on sám sobě. Mít srdce, lidskost a projevovat lásku neznamená že je život nulou - i když vše je relativní :-) Hledat nepřátele znamená být sám/a. :-)

Uživatelský avatar
qSTRoNgMANp
Lv.27
Lv.27
Příspěvky: 738
Registrován: ned 17. bře 2013 21:02:18
Dal poděkování: 435 poděkování
Dostal poděkování: 326 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od qSTRoNgMANp » sob 13. lis 2021 18:56:42

Zixelio píše: sob 13. lis 2021 16:08:24 Nevím jestli to je někde uvedeno, já to nenašel, ale výběr svatyně funguje pouze při hotovém "full portování"? S BM nemám problém vzít po každé větru, ale pokud to udělám úplně stejně na postavě kde není full portování tak to dá po každé úplně jinou svatyni.
Ahoj, nedávno jsem dělal ducha na čertvé postavě a všiml jsem si, že je při prvních 4 kolech jsem musel projít všema možnostma Svatyn, poté už jsem si mohl vyber určit, ale 4x jsem se pokoušel o zemi a vždy to dalo něco jiného, ale protočili se všechny 4 svatyně.
ObrázekqSTRoNgMANpObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
300k+ min Gen 2 109 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
P
P
Y/O
G2
2
ObrázekoSoSoObrázekObrázekObrázekObrázek Obrázek
3,7k+ min 145 LVL
Jinno
Mentál
FULL
4xP
G2

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Diskuze k návodu: Mladý lovec a Duch

Příspěvek od Zixelio » sob 13. lis 2021 19:27:22

qSTRoNgMANp píše: sob 13. lis 2021 18:56:42
Zixelio píše: sob 13. lis 2021 16:08:24 Nevím jestli to je někde uvedeno, já to nenašel, ale výběr svatyně funguje pouze při hotovém "full portování"? S BM nemám problém vzít po každé větru, ale pokud to udělám úplně stejně na postavě kde není full portování tak to dá po každé úplně jinou svatyni.
Ahoj, nedávno jsem dělal ducha na čertvé postavě a všiml jsem si, že je při prvních 4 kolech jsem musel projít všema možnostma Svatyn, poté už jsem si mohl vyber určit, ale 4x jsem se pokoušel o zemi a vždy to dalo něco jiného, ale protočili se všechny 4 svatyně.
Je pravda že dneska sem dělal čtvrtou a zatím to dalo každou svatyni 1x. Uvidím za týden :D
Jinak díky za odpověď. :up:

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ Mionix « sob 5:59 pm »
@CrazyBull,  pardon, ale o MDD si nic nepamatuji, zkuste připomenout. @Clusive,  určitě bude. @Relly,  ano, bohužel to padá do spamu. Už v týdnu jsem to řešil s jedním hráčem.
@ Relly « sob 1:56 pm »
Tak vyřešeno. Chodí to do spamu 🥹
@ Relly « sob 1:50 pm »
Nejspíše nechodí maily na povolení secure. Nemohl by na to nekdo prosím mrknout?
@ Clusive « sob 12:16 pm »
Též bych se chtěl zeptat, jak to vypadá s výročním eventem, aspoň nějaké minimální info, díky. :-)
@ NedGabriel « sob 11:46 am »
Bude letos Kazmadán ?
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(

Who is chatting