Lvl 140+ a karma..

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Odpovědět
lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od lordsword » sob 09. bře 2013 3:52:51

Renegade2 píše:NO 5 hodin, to není jenom karma, ale i jiné hraní a čím víc postav tím více času a všechno kolem toho s tím spojené.

PS: ani wp sura s karmou na P nepláštuje konec 2-jky se 4- a více postavama bez kostí. Když si je zapomenu nasadit tak to poznám hned. :D
Jeslti to někdo dělá bez kostí a nepotřebuje je tak klobouk dolu :up:
Njn oni berou ,ze by hrac nemel delat nic jinyho nez jen dropovat karmu.Ted tu melou kdo vi jaka to neni odmena a predtim psaly,kdyz se to tykalo war risi,ze vlastne karma neni zase takova vyhoda.
Jinak na to abych dal konec hae bez kosti to prece nemusim plastovat ne? Nejsem WP:)
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Uživatelský avatar
Krkovička
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 210
Registrován: ned 05. čer 2011 11:54:05
Bydliště: Velké panství
Dal poděkování: 635 poděkování
Dostal poděkování: 210 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od Krkovička » sob 09. bře 2013 11:07:05

Ta karma je skratka zahada letmo sem to tu procital,dle meho pozorovani to nedava moc smysl protoze na levelu 133 me padalo modrejch i 10 za swamp tet je to na levelu 135 horsi no jo ale to by se dalo chapat kdyby to bylo tak jak tady nekdo psal ze karma ve swampu pada na vysssim levelu mene protoze potvory maji malej level jenomze tomu tak neni ono karem pada hodne ale jen nesedej na level tet me prevazne na 135 padaj stribrne a neni to pozorovani 1-5 navstev proste je to napalici,tim si nechci stezovat ja to zmaknu jako ty co to uz maji na pohodu jen me to zarazi ze je to takove nedotazene.Myslel jsem tak jako ostatni ze kdyz ten level prekrocis ze ti zacne padat ten vyssi stupen a ta menci defakto prestane ale to je mejlka dela si to co chce :-)
Tolika z meho pozorovani preji vsem hodne spechu :-)

ps.Kdyz nad tim tak porad premyslim tak ale dochazim k zaveru ze to ani jinak asi byt nemuze protoze vemte si nejakeho blazna co udela level 141 a nema ani stribrne to by pak nemel sanci to dropnout vubec ,ja vim jeho chyba ale sag to proste udelal tak ze se to da dropovat at mas jakejkol.lvel ,jenze tim je to pro nekoho vyhodnejsi a pro nekoho ne a tim kolisa pocet jednotlivejch esenci takze pravdepodobne je to o nahode :-) I kdyz vemte si treba prozmenu level na dropikoj kdyz prekrocis treba level 65 taky uz nemas sanci to zmenit takze tim chci ric ze karma by mohla byt defakto stejnej pripad prekrocis level a mas smulu kdyz si teprve na zlatejch. Kazdopadne tak to nastaveno neni takze pro nektere hrace je mozna moc dobre ze to je jak to je :-) Za me by bylo rozhodne lepsi psane pravidlo postupuj rozvazlive s levelem v souzneni s karmou tim padem by tady nebylo tolika 141 ale zase by to padalo pekne a kdo by to hold nedodrzel tak by mel smolika :-) jako treba s tim levelem jenomze to by zase spoustu hracu odradilo a to taky neni dobre myslim ze sag to ma v hlave srovnane a mysli nekolik taho dopredu jako treba v sachach.
Naposledy upravil(a) Krkovička dne pon 11. bře 2013 23:07:05, celkem upraveno 2 x.
TICOCHI Healer 150
Bio 110,Karma P,Herbo P
Harafena Dýka 150
Bio 110,Karma P,Herbo P+3xP
SimiHoney WP 150
Bio 110,Karma P,Herbo P
Harapes Drak 150
Bio 110,Karma P

lordsword
Lv.36
Lv.36
Příspěvky: 1604
Registrován: čtv 17. bře 2011 7:05:42
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 332 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od lordsword » sob 09. bře 2013 13:34:26

Krkovička píše:Ta karma je skratka zahada letmo sem to tu procital,dle meho pozorovani to nedava moc smysl protoze na levelu 133 me padalo modrejch i 10 za swamp tet je to na levelu 135 horsi no jo ale to by se dalo chapat kdyby to bylo tak jak tady nekdo psal ze karma ve swampu pada na vysssim levelu mene protoze potvory maji malej level jenomze tomu tak neni ono karem pada hodne ale jen nesedej na level tet me prevazne na 135 padaj stribrne a neni to pozorovani 1-5 navstev proste je to napalici,tim si nechci stezovat ja to zmaknu jako ty co to uz maji na pohodu jen me to zarazi ze je to takove nedotazene.Myslel jsem tak jako ostatni ze kdyz ten level prekrocis ze ti zacne padat ten vyssi stupen a ta menci defakto prestane ale to je mejlka dela si to co chce :-)
Tolika z meho pozorovani preji vsem hodne spechu :-)
Konecne to nekdo chape a snad to dojde takhle i tem rejpalum :up:
Smrt vždycky stojí po boku bojovníka,
jídá s ním u stolu a uléhá s ním na lože.
Smrt je ta nejvěrnější milenka.
Ale je zbytečné si jí všímat,
dokuď vás nepožádá o polibek.

Uživatelský avatar
Batistaa
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. zář 2010 16:03:06
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od Batistaa » sob 09. bře 2013 17:59:58

S tím musím souhlasit. Ono nejde o to, že esence nepadá kvůli levelu, ale nepadá ta správná. Kolem levelu 125-130 jsem dropoval modrých habaděj, stříbrné jen tak tak na odevzdávání, ale kolem levelu 136-7 se to otočilo. Stříbrných je habaděj a modré kolikrát ani jednu za dvě hodiny.
A už jsem to psal několikrát, JE TO ÚKOL PRO LEVEL 130-140, tak proč si mám kvůli tomu dělat dropa 125, abych plnil tento úkol.
Za prvé na to nemám čas se expit s další postavou a za druhé je to postavené na hlavu, dělat úkol pro level 140 nějakým dropem 125 level. To je prostě moje logika a tu mi nikdo nevymluví. Tak jako návrhy se zastavit na levelu 130, dělat půl roku karmu a až ji dodělám, začít dalších několik měsíců expit na 140, abych mohl dodělat P. Ale jestli je to účel, tak se ani nedivím, že to spousta lidí už vzdalo a nedělá jí.
A jak zmiňuješ, že někdo frčel s levelem a dělá třeba na M teprve při 140. Není to náhodou jejich problém a neměl by Saggi to přispůsobit většině a né téhle menšině? A většina co znám ze svého okolí to dělá postupně od levelu 110. Né, že se u levelu 140 vrátí dělat karmu.
Možná to nejde nastavit, možná to nejde rozpoznat jakému levelu to padá
nebo co má ten který level za stupeň karmy, ale dalo by se to vyřešit i třeba tím, že esence by padala jen z určitých mobů. Ze zvířat nic, z liliputů zlatá, z orků stříbrná a z ezo modrá. Zelená na závěr třeba jen v HG. A aby tolik nestouply výdělky kvůli tomu, že na ezo padá jen modrá, snížil bych drop prutů jako kompenzaci.
Každý by si podle svého stupně karmy jí zašel nadropovat na ty určité příšery. Ale systém jako je teď se mi zdá dost nešťastně nastavený a jen prudící lidi, kterým to ne a ne padnout s tím, že pak napíšou na to nemám nervy a jdou na jiný server se pobavit a uklidnit :)
A možná by to pomohlo i rozložení levelů ve Swampu, kdy by level 110-115 neběhal na ezo, protože by mu tam ta jeho esence prostě nepadala. Nebylo by to asi nijak závratné, ale aspoň trochu by to korigovalo to, že na ezo je plno úplně všude a na všech CH a přes den tam nemá cenu ani chodit.
Batistaa - 146 lvl BM sura
Začátky: http://www.youtube.com/watch?v=b_zLiCFUrx4

I'm not insane! My mother had me tested! :ouch:

Andri
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 466
Registrován: stř 20. úno 2013 16:42:23
Bydliště: Pyungmo ch1 sklad
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 55 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od Andri » sob 09. bře 2013 18:19:05

No, já bych řekl, že karma byla nastavena dobře, jen je chyba, že povolili lv141. Kdyby nechali max. level 135 (třeba), aby furt dobře padala modrá karma. Ale to by zas nesedělo s dračími věcmi a HG. Je to zamotaný kruh :|
Podpis smazán moderátorem fóra.

Renegade2
Lv.35
Lv.35
Příspěvky: 1517
Registrován: pon 09. srp 2010 11:32:48
Dal poděkování: 49 poděkování
Dostal poděkování: 183 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od Renegade2 » sob 09. bře 2013 20:33:19

Batistaa píše:S tím musím souhlasit. Ono nejde o to, že esence nepadá kvůli levelu, ale nepadá ta správná. Kolem levelu 125-130 jsem dropoval modrých habaděj, stříbrné jen tak tak na odevzdávání, ale kolem levelu 136-7 se to otočilo. Stříbrných je habaděj a modré kolikrát ani jednu za dvě hodiny.
A už jsem to psal několikrát, JE TO ÚKOL PRO LEVEL 130-140, tak proč si mám kvůli tomu dělat dropa 125, abych plnil tento úkol.
Za prvé na to nemám čas se expit s další postavou a za druhé je to postavené na hlavu, dělat úkol pro level 140 nějakým dropem 125 level. To je prostě moje logika a tu mi nikdo nevymluví. Tak jako návrhy se zastavit na levelu 130, dělat půl roku karmu a až ji dodělám, začít dalších několik měsíců expit na 140, abych mohl dodělat P. Ale jestli je to účel, tak se ani nedivím, že to spousta lidí už vzdalo a nedělá jí.
A jak zmiňuješ, že někdo frčel s levelem a dělá třeba na M teprve při 140. Není to náhodou jejich problém a neměl by Saggi to přispůsobit většině a né téhle menšině? A většina co znám ze svého okolí to dělá postupně od levelu 110. Né, že se u levelu 140 vrátí dělat karmu.
Možná to nejde nastavit, možná to nejde rozpoznat jakému levelu to padá
nebo co má ten který level za stupeň karmy, ale dalo by se to vyřešit i třeba tím, že esence by padala jen z určitých mobů. Ze zvířat nic, z liliputů zlatá, z orků stříbrná a z ezo modrá. Zelená na závěr třeba jen v HG. A aby tolik nestouply výdělky kvůli tomu, že na ezo padá jen modrá, snížil bych drop prutů jako kompenzaci.
Každý by si podle svého stupně karmy jí zašel nadropovat na ty určité příšery. Ale systém jako je teď se mi zdá dost nešťastně nastavený a jen prudící lidi, kterým to ne a ne padnout s tím, že pak napíšou na to nemám nervy a jdou na jiný server se pobavit a uklidnit :)
A možná by to pomohlo i rozložení levelů ve Swampu, kdy by level 110-115 neběhal na ezo, protože by mu tam ta jeho esence prostě nepadala. Nebylo by to asi nijak závratné, ale aspoň trochu by to korigovalo to, že na ezo je plno úplně všude a na všech CH a přes den tam nemá cenu ani chodit.
NO mě zatím na levelu 129 padá dobře za šamanku karma na M. Dopředu si jí nadropuju a ze swampu si odnesu 15+. Teď třeba když jsem tam byl naposled tak 23 karem na M ;) Asi 6 normálních a 3 modrý padly.
Pláštováním ezo u řeky. Katastrofa je to ovšem z metinů bažin. Tam z nějaké divného důvodu padá jenom základní. To je prostě postavený na hlavu. Na vyskokých levelech je to o štěstí, bohužel ve většině případů hraje karma která padne v neprospěch současného stupně který se plní.
Samotnýho by mě zajím script kterej ovládá padání karmy :D Jediný omezení má karma na P která fakt padne až když se udělá G10 a level 141, takže podle toho soudím že systém pozná jaká karma se dělá...... to by to ten druid nechtěl že :D . Problém je v tom že z těch příšer nejde nastavit jenom ta aktuální stejně tak jako z orků nemůžou padat jak zuby tak klatby.
Nicméně jak píšeš ze zvířat tak z orků tak a z eza tak, tak to si myslím že by neměl být problém.
ObrázekRenegade1ObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
241187
141
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
P
P
P
30
ObrázekSerpentWomanObrázekCechObrázekObrázekObrázekObrázek
25641
130
Jinno
GOODFELLAS
Full P
Complete
G2
11
Spoiler:
Herbaření P

SvetaPan
Lv.24
Lv.24
Příspěvky: 490
Registrován: úte 15. led 2013 14:11:38
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 119 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od SvetaPan » sob 09. bře 2013 21:13:28

zelena posledni esence pada normalne i kdyz tusim ze musis mit +140 ..i kdyz nemas g10 a dat prave ji...ja uz psal davno ze to padani je na hlavu a to bylo este horsi nez mate ted. psali ste me at nebrecim ze to ceka kazdyho a ze nemam spechat a tedka tu brecite ???? vazne nechapu
Naposledy upravil(a) SvetaPan dne sob 09. bře 2013 21:16:30, celkem upraveno 2 x.
Sieg oder Valhöll

stripes66
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 217
Registrován: úte 14. čer 2011 16:08:40
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od stripes66 » sob 09. bře 2013 21:15:23

Zkoušel někdo jakej je rozdíl v levelu 139 a 140 na padání karmy? Mám s tím levelem čekat nebo to vyjde na stejno.

Uživatelský avatar
Batistaa
Lv.8
Lv.8
Příspěvky: 48
Registrován: stř 29. zář 2010 16:03:06
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od Batistaa » sob 09. bře 2013 23:30:15

Řekl bych, že nastejno. On je rozdíl i jak který den. Jeden den mám 3 modré za dvě hodiny, druhý den jednu, někdy ani jednu.
A zelená mi padá celkem pravidelně už teď. Před pár dny jsem měl 4x zlatou, 8x stříbrnou, 1x modrou a 2x zelenou. Zelená mi jednou padla dokonce i na zvířatech. Ono celý ten systém je nějaký bez logiky. Před měsícem sbírala manželka mojí karmu, protože jí prostě nepadala modrá, před pár týdny se to otočilo a nepadalo nic mě a jí ano. Tento týden už ani jednomu. A přitom děláme vše pořád stejně, jako jindy. Nevím jaký script tohle řídí na čem záleží a nezáleží. Jenže tohle ti nikdo nevysvětlí. To se tu bohužel nenosí ;)
Batistaa - 146 lvl BM sura
Začátky: http://www.youtube.com/watch?v=b_zLiCFUrx4

I'm not insane! My mother had me tested! :ouch:

stripes66
Lv.19
Lv.19
Příspěvky: 217
Registrován: úte 14. čer 2011 16:08:40
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 22 poděkování

Re: Lvl 140+ a karma..

Příspěvek od stripes66 » ned 10. bře 2013 0:32:18

odnesu ze swampu tak od 2 do 5 modrých, ale je pravda, že po tak 3 vezmu 110 a jen to seberu co padne. Poslední dobou se mě i zdá, že je to pravidelné, jednou za asi 5 swampu je bída na karmu a pak to zas jde celkem.

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ CrazyBull « sob 8:59 am »
@Mionix,  Kontrolní otázka ví se něco o eventu na MDD? Pokud si vzpomínám tak byl každý rok nebo se pletu? Děkuji za info.
@ KynutaBuchta « ned 11:17 pm »
<3
@ ShienZhao « ned 10:52 pm »
Yeees
@ kovardominik « ned 10:51 pm »
je to tam
@ Hakan « ned 10:51 pm »
@Saggitarius,  Tady někdo poctivě sledoval
@ TheDobbyk « sob 9:22 pm »
jo helma by byla :D ale lvl asi neni
@ cleo « sob 8:38 pm »
@TheDobbyk,  musíš mít entariánskou helmu +9 a mít lv vyšší než moby
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Nevim kde je problem
@ TheDobbyk « sob 8:07 pm »
Jak funguje to potlaceni agresivity monster? V cido po mne jedou :D
@ Saggitarius « sob 4:51 pm »
Samozřejmě, to bylo semifinale #pijtesrozumem: https://www.ekura.cz/herni_ucet/voucher ... -do-finale
@ KerkyzAfterky « pát 3:43 pm »
@ Ponycious « čtv 11:05 pm »
ale my přece postupujeme do semifinále :(
@ TomasFoxx « čtv 9:12 pm »
@Mionix,  taky upravit minimapu v tý nový mapě na války
@ Mionix « čtv 7:42 pm »
@gagefranjo,  Mělo by být přegenerováno. Pokud se zobrazuje stará mapa, F5 by mělo pomoci.
@ Mionix « čtv 7:29 pm »
@gagefranjo,  co konkrétně? Změnil se snad jen hrad.
@ gagefranjo « čtv 2:18 pm »
Kdy bude hotový nový atlas pro entarian už se vi?
@ Mionix « čtv 11:30 am »
@Elear,  víme. :-D @Hakan,  prověříme. Případně na příště upravíme.
@ Hakan « čtv 10:15 am »
A sice jste oddělali plto u veteše ale zapomněli jste na jeho místě neviditelnou zeď :think:
@ Elear « čtv 10:01 am »
Zabudli ste pridaŤ brany do hradu :)
@ KerkyzAfterky « stř 2:34 pm »
už to jde, díky
@ KerkyzAfterky « stř 2:26 pm »
díky bohu, už sem myslel, že sem jediný :D
@ TomasFoxx « stř 2:18 pm »
https://ctrlv.link/pMrm hazi to toto a prej nejsem jediny
@ TomasFoxx « stř 2:17 pm »
nejdou logovat postavy, help
@ Pajik « pon 7:53 pm »
jojo, přesně ten ;)
@ Trubice « pon 7:08 pm »
@Pajik,  Myslíš tenhle ? Smluvní strany se dohodly, že ozbrojený útok proti jedné nebo více z nich v Evropě nebo Severní Americe bude považován za útok proti všem
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇

Who is chatting

offline Bethsaida 
idle CrazyBull 
offline Mionix