cido vs ent

Všeobecná diskuze ohledně dění ve hře.
Pravidla fóra
• Pokud máte otázku, která se týká určité postavy, použijte sekci o herních postavách.
• Pokud je Váš dotaz směřován na konkrétní mapu, využijte sekci o herních lokacích.
Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od schvarz » sob 06. úno 2021 1:06:54

Napiš mi prosimtě ve hře, nick Sien, hned to lognu.

Uživatelský avatar
M3t0r1
Lv.20
Lv.20
Příspěvky: 279
Registrován: čtv 19. pro 2013 21:25:35
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od M3t0r1 » sob 06. úno 2021 3:20:36

Nech tu máš aj iný názor ako ent napíšem ti niečo o cido.
Výbavu do cido by som neskladal za 10kkk ako tu bolo spomínané.
Minimálne by som chcel brnko dračí +6, náramok dračí +6 (kvôli ZB)
Zbraň medúzy / sépku aspoň za 5-8kkk (50+13 / 44+20)
Helmu by som bral dračiu aspoň +6 (kvôli príšerám) s dobrou kombináciou talizmanov aspoň 4,5kkk
Boty entarijské s vysokou RÚ a dobrou kombináciou talizmanov aspoň 3kkk
Náhrdlo nebeské, náušky ebenky
Štít okrídlo kvôli 20% zb a 8% hú s dobrou kombináciou talizmanov 10kkk

Pokiaľ budeš šikovný pri portovaní určite si dobrý flek na dropovanie nájdeš, biológa a karmu budeš ninjovi dorábať za pochodu a do roka si schopný z neho v cido urobiť postavu, ktorú predáš za 200kkk +- alebo si ho necháš a za nadropené yangy si urobíš ninju do hradu.
Áno hádky a bitky o flek sú tam pravidelne, aj vstup je len 1x za 6hodín ale aj tak ma to baví viac ako mólo za BMko.

Keď si pomyslím na elíky L+ ktoré sura spotrebuje, kosti do útoku schopiek, prémká, strepy na vstup ak ho budeš vyťahovať (nebodaj by si do mesta ťahal aj buff a heal), potrebu mať vyhratú vojnu s bonusom na yang alebo zapnutý bonus od krála tak mi tie mapy prídu celkom rovnocenné a nepovedal by som na 110% že jedna z nich je určite lepšia.

Mám vyskúšané aj mólo aj cido, musím priznať, že mne to BMko vôbec nešlo a aj s karmou a výbavou za 140+- som dával 1,2-1,4 (keď odpočítam náklady tak som zarobil 1kkk/h) Samozrejme veľa ľudí dáva za suru 2kkk+ ale treba povedať že to už aj ich výbava je o niečom inom, pokiaľ na také zárobky na začiatku nedosiahneš nenechaj sa znechutiť, musíš si uvedomiť že niektorý borci majú napríklad len boty za 100kkk na tých suroch, ktorý zarábajú 2kkk+ :D

Čo sa týka zárobku v cidonii je to rôzne, záleží kde budeš dropovať a ako dobre ti to pôjde, nieje to len o držaní medzerníku ako si väčšina myslí. :lol:
Často vidím droperov, kt. sa sťažujú že dropnú 40chitinov a 2mapy, myslia si že idú zarábať bambilióny lebo na fórku čítali, že niekto dá 90 chitinov a 9 máp. :D Ale to, že ten hráč nemá výbavu za 10kkk (ako tu často čítam) ale za 60+ už nikto nenapíše :D
Keby skladáš takého dropera ako som ti hore napísal tak za cidoniu dropneš niečo okolo 50-60chitinov a 3-5máp (preto píšem 50+3 až 60+5 lebo vždy bude záležať na fleku, ktorý si obsadíš nie len na výbave)

Čo sa týka predaja máp a chitinu v tom žiadny problém nevidím, ja síce predávam raz za týždeň naraz aspoň 600 chitinov lebo po častiach sa mi nechce, ale vždy nájdem kupcu do hodiny. A mapy si môžeš buď kopať (krompáč +6 nie je drahý a vykopeš s ním okolo 30 lahvičiek) alebo ich predávať. Posledné dni vidím droperov mapy predávať nie za 200 ale za 215-220kk

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od schvarz » sob 06. úno 2021 5:23:49

M3t0r1 píše: sob 06. úno 2021 3:20:36 Nech tu máš aj iný názor ako ent napíšem ti niečo o cido.
Výbavu do cido by som neskladal za 10kkk ako tu bolo spomínané.
Minimálne by som chcel brnko dračí +6, náramok dračí +6 (kvôli ZB)
Zbraň medúzy / sépku aspoň za 5-8kkk (50+13 / 44+20)
Helmu by som bral dračiu aspoň +6 (kvôli príšerám) s dobrou kombináciou talizmanov aspoň 4,5kkk
Boty entarijské s vysokou RÚ a dobrou kombináciou talizmanov aspoň 3kkk
Náhrdlo nebeské, náušky ebenky
Štít okrídlo kvôli 20% zb a 8% hú s dobrou kombináciou talizmanov 10kkk

Pokiaľ budeš šikovný pri portovaní určite si dobrý flek na dropovanie nájdeš, biológa a karmu budeš ninjovi dorábať za pochodu a do roka si schopný z neho v cido urobiť postavu, ktorú predáš za 200kkk +- alebo si ho necháš a za nadropené yangy si urobíš ninju do hradu.
Áno hádky a bitky o flek sú tam pravidelne, aj vstup je len 1x za 6hodín ale aj tak ma to baví viac ako mólo za BMko.

Keď si pomyslím na elíky L+ ktoré sura spotrebuje, kosti do útoku schopiek, prémká, strepy na vstup ak ho budeš vyťahovať (nebodaj by si do mesta ťahal aj buff a heal), potrebu mať vyhratú vojnu s bonusom na yang alebo zapnutý bonus od krála tak mi tie mapy prídu celkom rovnocenné a nepovedal by som na 110% že jedna z nich je určite lepšia.

Mám vyskúšané aj mólo aj cido, musím priznať, že mne to BMko vôbec nešlo a aj s karmou a výbavou za 140+- som dával 1,2-1,4 (keď odpočítam náklady tak som zarobil 1kkk/h) Samozrejme veľa ľudí dáva za suru 2kkk+ ale treba povedať že to už aj ich výbava je o niečom inom, pokiaľ na také zárobky na začiatku nedosiahneš nenechaj sa znechutiť, musíš si uvedomiť že niektorý borci majú napríklad len boty za 100kkk na tých suroch, ktorý zarábajú 2kkk+ :D

Čo sa týka zárobku v cidonii je to rôzne, záleží kde budeš dropovať a ako dobre ti to pôjde, nieje to len o držaní medzerníku ako si väčšina myslí. :lol:
Často vidím droperov, kt. sa sťažujú že dropnú 40chitinov a 2mapy, myslia si že idú zarábať bambilióny lebo na fórku čítali, že niekto dá 90 chitinov a 9 máp. :D Ale to, že ten hráč nemá výbavu za 10kkk (ako tu často čítam) ale za 60+ už nikto nenapíše :D
Keby skladáš takého dropera ako som ti hore napísal tak za cidoniu dropneš niečo okolo 50-60chitinov a 3-5máp (preto píšem 50+3 až 60+5 lebo vždy bude záležať na fleku, ktorý si obsadíš nie len na výbave)

Čo sa týka predaja máp a chitinu v tom žiadny problém nevidím, ja síce predávam raz za týždeň naraz aspoň 600 chitinov lebo po častiach sa mi nechce, ale vždy nájdem kupcu do hodiny. A mapy si môžeš buď kopať (krompáč +6 nie je drahý a vykopeš s ním okolo 30 lahvičiek) alebo ich predávať. Posledné dni vidím droperov mapy predávať nie za 200 ale za 215-220kk
Jako víceméně důležitý je, aby si vybral to, co ho baví, protože BMko není pro každýho, stejně tak proměna není pro každýho.

Já měl výbavu na plášťování za 9kkk. Boty, štít a helmu jsem koupil úplně trash s 2 průmkama za pakatel, koupil jsem sépku 49% za 2.5kkk, vyrobil jsem si zdobenky po 1.5kkk kus, hodil na sebe prumku+0 a šel jsem plášťovat. Dmg 37k s účesem. A s touhle opravdu LIDL výbavou na kopci jsem pod 50 chitinů nešel nikdy. Dovolím si tvrdit, že můj průměr byl takových 58 a 3 mapy na kopci, jiný spoty jsem zkusil jednou a nebavilo mě to, protože jsem vytřískal moby a čekal na spawn. Musím podotknout, že v proměně jsem úplná lopata a hrozně to neumím, absolutně na kopci nestíhám zabíjet mágy a podobně.
Tu výbavu jsem od tý doby trošku zlepšil, protože jsem zkoušel bosse, můj počet dropnutých chitinů se absolutně nezměnil, ačkoliv mám víc ZB a větší dmg. Přijde mi zbytečný investovat 30kkk do výbavy, která má zhruba jen o 10% lepší výdělky, než výbava za 10kkk.

Co se fleku týká, tak já si myslím, že chytit dobrý flek (tj. kopec) v modré prostě nejde garantovat. V modré to dávno není o tom, že kdo se první naportí, tak má kopec. Každou druhou cidonku se tam objeví nějaká opice, která si tu cido zrovna udělala a odmítá se smířit s tím, že se zase nedostala na kopec. A za tyhle nervy mně to prostě nestojí. Abych tam musel snášet brikule.

A co se týká toho, jaký píšeš čísla, tak 60 chitinů na kopec mi přijde adekvátní pro klasickýho hráče, ale 50 chitinů kdekoliv jinde mi přijde jako už velikej nadprůměr. Většina z mých známých, co tu cido chodí mimo kopec, tak se prostě těm 50 mimo kopec nepřiblíží. Lepší runy jsou čísla jako 47, ale ten průměr je něco jako 40 a 1-2 mapy. A to je prostě 1.5kkk za 2 hodiny. S BMkem dáš 1.5kkk za hodinu, pokud běží bonus, bez bonusu za hodinu a půl. A zrovna v té modré běží ty bonusy jakože fakt pořád.

Pokud umíš dát 50chitinů a 2 nebo více map na jiných místech, než na kopci, tak tě poprosím o návod, protože to by se mi líbilo to takhle umět :D

TRINITYTY
Lv.7
Lv.7
Příspěvky: 30
Registrován: úte 10. lis 2020 20:05:11
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od TRINITYTY » sob 06. úno 2021 9:45:16

Ešte by som doplnil, že do entu môžeš vzít klidně vodko. Mně osobně sa podařilo 15% yang za 7kkk zohnať. Videl som na trzke 8%yang za 5,5 ktoré tiež zmizlo, čiže kľudne to ber ako ďalšiu alternatívu brnenia. Všetko v ente je o gameplayi, mal som výbavu za 70-80kkk a dával som aj 1kkk/h ale aj 2kkk. Záleží ci som popritom písal na messengeri alebo som sa plne venoval hre 😁 za mňa z hľadiska flexibility urobiť ent BM ako primárnu postavu a popritom za pár korún urobiť aj cido na odreagovanie.

MichaelScott
Lv.13
Lv.13
Příspěvky: 93
Registrován: stř 06. kvě 2020 18:02:47
Dal poděkování: 60 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od MichaelScott » sob 06. úno 2021 17:33:18

schvarz píše: sob 06. úno 2021 0:06:42 Já i Lejno jsme výbavu skládali v době, kdy byla mnohem méně dostupná a podstatně dražší. Vejdeš se určitě. Nemůžeš čekat, že uděláš topovou výbavu. Na druhou stranu, ono ten rozdíl v té výbavě nedělá úplně velké rozdíly ve výdělku. Prostě holt nebudeš mít zlatý naušky 20/10/15, nebudeš mít štít 20/20/10 nebo antistun, nebudeš mít hněvy s 30rk, nebudeš mít prumku+7. Nebudeš mít jaspis s 17 schopkou, 14 ti postačí.
Zkrátka uděláš výbavu, se kterou budeš dávat 18-19k na krit. kamenem a stejně s tím (až budeš mít cvik) vyděláš 1,4kkk.

Kompromisy, které můžeš udělat, abys ušetřil:
1. Náušnice
Vybrat si můžeš mezi zlatými a nebeskými. Zlaté jsou o trochu lepší (tak 500dmg na krit kamenem), ale podstatně dražší. Nebeské 20 ďábel 10 lidi 15 šíp (zkráceně 20/10/15) seženeš do 6kkk určitě, naopak zlaté stojí víc než 2x tolik.
Můžeš taky udělat to, že nebudeš mít 15% šíp, ale jen 10%. Sice budeš dostávat víc dmg, ale ušetříš nějaký peníze a mít o 5% šíp méně je snesitelný. Někteří hrajou dokonce s náušnicemi bez šípů, ale to už je na mě moc velkej masakr.

2. Zezačátku určitě nepotřebuješ prumku+7 nebo +6, bohatě stačí i +0, zlepšíš ji časem. Stejně tak je zbytečný investovat do prumky 10%+ yang, pokud ji neseženeš za nějaký šíleně dobrý peníze.

3. MHÚ v helmě - MHÚ je na poškození poznat úplně minimálně, ale cenovej rozdíl v helmě 5MHÚ a 25MHÚ nějakej bude.

Hodně peněz se dá taky ušetřit na tom, že si entarianský věci (helma, štít, boty) sám vylepšíš. Hodně lidí si připlatí klidně 5-8kkk za věc, která je už +9. Ty si můžeš koupit levnější věc +2 a sám ji vylepšit. Dropování věcí na vylepšení sice zabere čas, ale ušetříš si těch pár kkk za předmět. Samozřejmě pokud uvidíš věc +9 za dobrou cenu, tak ji koupit můžeš, zase nemá cenu se snažit ušetřit 2kkk, abys potom strávil 4 hodiny dropováním třetí ruky a podobně. :D

S rozpočtem 70kkk to vychází necelých 9kkk na jednu věc. To je podle mě dost reálná částka.

Taky rozhodně doporučuju si pořídit do entu healera, je to hodně příjemný a vyplatí se to. Pořídíš nějakýho 90+ za pár šušňů a doexpíš to.
Co se buffu týká, tak 110% postačí a to dneska máš každej, takže to se do ceny nepočítá.

Ahoj, k čemu se tolik používá ten healer do entu prosím Tě? Je to kvůli RK nebo healu, že z tebe sundá otravu, stunu? Díky
MichaelScott :pm: :jinno:

Relly
Lv.15
Lv.15
Příspěvky: 120
Registrován: pon 23. bře 2015 20:50:16
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 148 poděkování
Dostal poděkování: 48 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od Relly » sob 06. úno 2021 17:52:15

MichaelScott píše: sob 06. úno 2021 17:33:18
schvarz píše: sob 06. úno 2021 0:06:42 Já i Lejno jsme výbavu skládali v době, kdy byla mnohem méně dostupná a podstatně dražší. Vejdeš se určitě. Nemůžeš čekat, že uděláš topovou výbavu. Na druhou stranu, ono ten rozdíl v té výbavě nedělá úplně velké rozdíly ve výdělku. Prostě holt nebudeš mít zlatý naušky 20/10/15, nebudeš mít štít 20/20/10 nebo antistun, nebudeš mít hněvy s 30rk, nebudeš mít prumku+7. Nebudeš mít jaspis s 17 schopkou, 14 ti postačí.
Zkrátka uděláš výbavu, se kterou budeš dávat 18-19k na krit. kamenem a stejně s tím (až budeš mít cvik) vyděláš 1,4kkk.

Kompromisy, které můžeš udělat, abys ušetřil:
1. Náušnice
Vybrat si můžeš mezi zlatými a nebeskými. Zlaté jsou o trochu lepší (tak 500dmg na krit kamenem), ale podstatně dražší. Nebeské 20 ďábel 10 lidi 15 šíp (zkráceně 20/10/15) seženeš do 6kkk určitě, naopak zlaté stojí víc než 2x tolik.
Můžeš taky udělat to, že nebudeš mít 15% šíp, ale jen 10%. Sice budeš dostávat víc dmg, ale ušetříš nějaký peníze a mít o 5% šíp méně je snesitelný. Někteří hrajou dokonce s náušnicemi bez šípů, ale to už je na mě moc velkej masakr.

2. Zezačátku určitě nepotřebuješ prumku+7 nebo +6, bohatě stačí i +0, zlepšíš ji časem. Stejně tak je zbytečný investovat do prumky 10%+ yang, pokud ji neseženeš za nějaký šíleně dobrý peníze.

3. MHÚ v helmě - MHÚ je na poškození poznat úplně minimálně, ale cenovej rozdíl v helmě 5MHÚ a 25MHÚ nějakej bude.

Hodně peněz se dá taky ušetřit na tom, že si entarianský věci (helma, štít, boty) sám vylepšíš. Hodně lidí si připlatí klidně 5-8kkk za věc, která je už +9. Ty si můžeš koupit levnější věc +2 a sám ji vylepšit. Dropování věcí na vylepšení sice zabere čas, ale ušetříš si těch pár kkk za předmět. Samozřejmě pokud uvidíš věc +9 za dobrou cenu, tak ji koupit můžeš, zase nemá cenu se snažit ušetřit 2kkk, abys potom strávil 4 hodiny dropováním třetí ruky a podobně. :D

S rozpočtem 70kkk to vychází necelých 9kkk na jednu věc. To je podle mě dost reálná částka.

Taky rozhodně doporučuju si pořídit do entu healera, je to hodně příjemný a vyplatí se to. Pořídíš nějakýho 90+ za pár šušňů a doexpíš to.
Co se buffu týká, tak 110% postačí a to dneska máš každej, takže to se do ceny nepočítá.

Ahoj, k čemu se tolik používá ten healer do entu prosím Tě? Je to kvůli RK nebo healu, že z tebe sundá otravu, stunu? Díky
Běžet kvůli RK + se healuješ a tím zároveň i vyhealuješ zpomalení.
Obrázek
Flath
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
160
P
P
P
G1
5/5
Hotovo

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od schvarz » sob 06. úno 2021 18:21:35

Víceméně to Flath vystihl. Většina hráčů to používá jen jako nahazovače běžet, aby měli RK. Pokud se cítíš odvážně, tak se s tím healerem můžeš konstantně healovat a odstraňovat otravu+zpomalko, ale je třeba to umět, bolí z toho ruce :D

Zixelio
Lv. 12
Lv. 12
Příspěvky: 83
Registrován: úte 16. srp 2011 9:09:23
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od Zixelio » sob 06. úno 2021 20:32:05

schvarz píše: sob 06. úno 2021 18:21:35 Víceméně to Flath vystihl. Většina hráčů to používá jen jako nahazovače běžet, aby měli RK. Pokud se cítíš odvážně, tak se s tím healerem můžeš konstantně healovat a odstraňovat otravu+zpomalko, ale je třeba to umět, bolí z toho ruce :D
Jo hlavně když se musíš buffovat, udržovat běžet a do toho se healovat ze zpomalka, aniž bys přestal zabíjet moby to chce opravdu rychlé ruce a praxi :D

RAMHH
VIP
VIP
Příspěvky: 136
Registrován: pon 17. dub 2017 12:03:41
Dal poděkování: 15 poděkování
Dostal poděkování: 78 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od RAMHH » sob 06. úno 2021 21:33:30

A kdyz jses jooo frajer, tak jeste mas ninju archera, co ti ty mobky travi a sekas to pak jeste o to rychleji :D

Uživatelský avatar
schvarz
Lv.26
Lv.26
Příspěvky: 651
Registrován: pon 09. srp 2010 17:03:41
Dal poděkování: 124 poděkování
Dostal poděkování: 386 poděkování

Re: cido vs ent

Příspěvek od schvarz » ned 07. úno 2021 14:48:11

A s buffkou to zapaluješ ještě, to potom ty mobky umřou dřív než se spawnou

Odpovědět

  • You do not have permission to post in chat.
@ TomasFoxx « ned 10:58 pm »
@Mionix,  to já nepoznám, nevim kolik jsem jich měl :D
@ Pajik « ned 10:45 pm »
@Ezzo95, v 99,9% půjde o článek 5
@ kovardominik « ned 10:01 pm »
je jich hodně no
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
co si predstavit pod porusenim podminek pouziti. za co ti lidi dostavaj bany? :D
@ Ezzo95 « ned 9:22 pm »
ahoj
@ Medvidek « ned 2:11 pm »
Ahoj, slang - u každého vlákna pod jeho nadpisem je ikonka odpovědet. Klikněte na ní a zjeví se textové okno, kam můžete psát. :-)
@ Mionix « ned 10:34 am »
@TomasFoxx,  Ale huš. Radši si zkontroluj, zda máš bod do hodnosti na foru. ;-)
@ TomasFoxx « sob 6:53 pm »
@Mionix,  na forum přeci
@ Mionix « sob 6:28 pm »
@slang,  To záleží, kam ho chcete vložit? :-)
@ slang « sob 2:54 pm »
potřebuji poradit jak napíšu přispěvek na forum děkuji
@ Annatar « sob 1:04 pm »
A kdy zase zprovozníte arénu? Protože při téhle obtížnosti tam nikdo nebude chodit dalšího pul roku
@ Mionix « pát 12:29 pm »
@cleo,  Mělo by být opraveno při dnešní ranní údržbě.
@ MoCKeR « čtv 10:20 pm »
😎
@ cleo « čtv 7:54 pm »
@Mionix,  nefunguje ducha plamene
@ Mionix « čtv 6:43 pm »
:lol: tak kdo tipoval vítězství Rakouska nad Finskem 3:2? Koukám, že Loupežník byl kousíček. :up:
@ TomasFoxx « čtv 3:54 pm »
@Mionix,  vpohode, ja vam to pro tentokrat odpustim
@ Mionix « čtv 11:36 am »
Tak snad opraveno. Omlouváme se.
@ ShienZhao « čtv 10:44 am »
Děkujeme
@ Mionix « čtv 10:37 am »
Jasné. Děkuji všem. Naháním GA. - dohnal. GA už na tom pracuje.
@ Hugolaus22 « čtv 10:33 am »
Nefunguje vôbec sekanie, tak ako noach napísal žiadne DMG
@ NOACH « čtv 10:32 am »
Fyzické seky nefungujú, ani promena nefunguje. Nedá sa sekať. Len kúzliť
@ Mionix « čtv 10:28 am »
@NOACH,  Můžete to nějak rozvést?
@ Mionix « čtv 10:27 am »
@ NOACH « čtv 10:09 am »
Mobky sa nedaju sekať
@ Lejno « čtv 9:36 am »
Za mňa veľmi slušne nájdená alternatíva pre spawny vo war, good job
@ RAMHH « stř 11:45 pm »
Kdy půjde kupovat karmy za CB na úrovni P1 a dále? V návrhu úprav karem to bylo slíbeno..
@ Pajik « stř 5:12 pm »
@ddavidd,  jono, zrušil bych to
@ Mionix « stř 4:54 pm »
Hrozný ten hokej naši. :-(
@ gagefranjo « pon 7:42 pm »
Klobouky v IS budou do dnešní, nebo zítřejší pulnoci?
@ ddavidd « sob 10:27 pm »
Teoreticky tu offline stánky sú... Za SDčka. :)
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Kdybyste ještě přidali offline stánky, tak by to bylo top, ale chápu, že nemůžeme být nenažraní 😆
@ Suko201 « sob 3:39 pm »
Díky za update těch karem. Je to opravdu skvělá věc pro lidi, co si nemohou dovolit klikat každých 6h. Za to obrovské díky.
@ Sirrey « pát 9:44 pm »
@Mionix,  nedá se nic dělat, tak zase za rok 😇
@ TomasFoxx « pát 6:30 pm »
@Mionix,  tak nám domluv zapnutí eventu ještě na den <3
@ Mionix « pát 4:45 pm »
@Sirrey,  i pro nás to bylo překvápko, také jsme včetně našeho cechu počítali, že ještě dnes budeme do půlnoci dělat vagtru.
@ Sirrey « pát 8:45 am »
Zdravíčko :D , pokud to dobře chápeme, tak event měl skončit s dnešní půlnocí, ,,Ty potrvají až do 10. května." ale asi to každý chápeme jinak. :D hezký den přeji
@ Sirrey « pon 3:41 pm »
@NikolAstrid,  Ano nelze, jak píše @Narumikazuchi,  postavu lze zabít přímo ve městě, pro splnění úkolu. Děkuji za radu. ♥
@ NikolAstrid « sob 10:19 pm »
@Sirrey,  Souboj tam dát nejde? Myslím, že tak to dříve fungovalo... Ale jistá si nejsem
@ Narumikazuchi « sob 6:33 pm »
@Sirrey,  Zkus to normálně ve městě :)
@ Sirrey « sob 3:39 pm »
Zdravím, zdravím... Malý dotaz, jak zabít v Ugorohu vlastní mužskou postavu, pro získání tajného úkolu, když to píše neustále a všude hlášku ,,Nepřítel je na daném místě chráněn." děkuji za kloudné odpovědi. ;) :)
@ Akemos « sob 5:59 am »
U Wp ti síla zvedá základní dmg a int hu na kouzlo začarovaná čepel. Takže int a sílu určitě. Na sekání ze země alespoň 79 pohyblivost,pokus sekas z koně tak je poh jedno jelikož ti ji zvedne kůň.
@ goddamnbary « pát 12:16 pm »
Sup, našiel som starú tabuľku “útočne bonusy” sú tam rozpísané všetky postavy a status body ktoré pridávajú hodnotu útoku postave. Sura WP ma písanú silu nie int. (Viem že int pridáva magickú hodnotu útoku). Postava šaman to má rozdelené do sily aj int. Chcem sa spýtať prečo? A u WP je dobre kombinovať int+silu?
@ gagefranjo « pát 8:31 am »
👍🏼
@ Mionix « pát 7:51 am »
@gagefranjo,  GA:"staci kdyz dokonci uroven a dostanou to na tyden (to je max delka bonusu), maximalne to ale muzou protahovat do toho 11.5 do zhruba 9 ráno"
@ JIGsaw1 « čtv 9:26 pm »
@noxforko,  a nebo vytvotiř nějakou "databázi", kde by tito lidi co si změmili jméno byli uvedení, kde by se dalo dohledat kdo se jak kdy jmenoval... Když si dnes postava pamatuje jakou měla v předchozí generaci karmu, kouzla atd. nevím proč by si nemohla pamatovat jména.
@ noxforko « čtv 8:56 pm »
jo však v pohodě, jen říkám když už teda něco takového jde, a dokonce je, proč se to prostě nehodí třeba do IS za 500, u změny jména hodně lidí namítalo, že lidé se špatnou pověstí by tak lehce "vymazali svou minulost" tak proč alespon neudělat změnu charakteru, nebo ještě jednodušeji prostě alespon možnost smazání postavy pro možnost založení nové...
@ Obter!vr « čtv 8:51 pm »
jen jsem opravoval tvé sdělení, jinak se nehádám :)
@ noxforko « čtv 8:42 pm »
změna povolání? jasně, naexpit lv 160 u charakteru který chci v podstatě změnit kvůli jména, takže z BM udělat šamana... proč to dělat lehce když to jde složitě
@ Obter!vr « čtv 8:37 pm »
změna charakteru je ...
@ noxforko « čtv 8:33 pm »
ne jako vážně,změna jména tu nejde, změna charakteru není, a smazat postavu jde jen do nízkého lv vzhledem k pokroku co se týče úrovní postav kdy to jde mnohem lépe naexpit by se měla posunout i hranice, server běží už prostě moc dlouho a výběr jmen postav je omezený, třeba s tím něco dělat ... když už se rozhodnu ztratit několikaletý progres a začít nanovo jen kvůli toho abych měl jinou postavu se stejným jménem ... umožněte alespon něco z toho ...
@ noxforko « čtv 8:28 pm »
možnost mazaní postav do lv 110 včetně, kdo je pro?
@ gagefranjo « čtv 8:12 pm »
Jak je to s bonusem z vatry? Na vatře to píše, že bonus bude aktivní do 10.května, ale bonus aktivní není na úrovni 8. To se musí vatra pořád vylepšovat, aby ten bonus byl aktivní ?
@ Mionix « čtv 3:08 pm »
@TheDobbyk,  údržba byla. Je vždy pokud to GA neposune nebo nezruší.
@ TheDobbyk « stř 11:51 pm »
Ahoj, bude zítra údržba?
@ cleo « stř 9:16 pm »
mě to teď hodilo meteor lv 30 i po relogu, z koně taky nesesedám
@ gagefranjo « stř 8:22 pm »
Osobně mně to začalo házet meteory levelu 30-40 i po tom, co jsem sesedl z koně. Což mi přijde absurdní, aby se tohle vůnec mohlo stát, ale je to tak :D
@ gagefranjo « stř 8:21 pm »
Kdo chce používat těžké meteory, tak musí sám vždy po relogu házet ony těžké meteory a sám po 5s házet další, ne instantně spamovat ty meteory a už vůbec ne v blízkosti spawnutých meteorů. Pokud se vám ukáže meteor menšího levelu třeba 30-40, tak dejte relog. Já tohle psal RAMHH, který tuto informaci vynechal.
@ Mionix « stř 8:03 pm »
@cleo,  On to Saggi nechápe. Použil něco kvůli májkám. A ono to kraví v meteorech. Bohužel se to spraví až po ukončení eventu, kdy se vše vrátí na původní hodnoty. Ono s tím teď moc dělat nejde. Jak jsem psal, mě pomáhá změna postavy a zpět.
@ cleo « stř 7:26 pm »
@Mionix,  a bude se s tím něco dělat? mě to hodilo 6 těžkých a pak 4 normální a pak jsem to vzdala
@ Mionix « stř 5:48 pm »
Ha, něco jsem objevil. Hážu si meteory těžké. 20 kusů +- ok. Pak to začalo kravit a padaly normální a lehké. Dal jsem relog a už to zase padá správně.

Who is chatting